fbpx

O nas nowa

the power of nature O nas nowa
Poznaj firmę Green King

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości artykułów gastronomicznych i biurowych, produktów do sprzątania i chemii profesjonalnej. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną.

Poznaj firmę Green King

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas wysoka dbałość o jakość oferowanych produktów, a zadowolony i usatysfakcjonowany klient jest dla nas wartością stanowiącą miarę naszego sukcesu. Dlatego mając na uwadze zróżnicowane potrzeby obecnych i przyszłych klientów, do każdego podchodzimy indywidualnie, tak aby jak najlepiej dostosować ofertę do wymagań.

W ciągu naszej 4-letniej pracy zaufało nam ponad 400 firm, w tym okresie sprzedaliśmy około 20 biliardów produktów. Naszą strategią jest rozwój, znaczną rolę w rozwoju firmy Greenking odgrywa ekologia. Wspieramy a wręcz chcielibyśmy stać się częścią różnego rodzaju organizacji związanych z ochroną naszej planety. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby nasze produkty nie miały negatywnego wpływu na środowisko, dlatego poszerzyliśmy naszą gamę produktów o artykuły biodegradowalne oraz kompostowalne.